Sayın yetkili,

Ben Diş Hekimi Mahmut Demirkan. Covid salgınına inanmıyorum. Dünya Sağlık Örgütünün otoritesine ve onun yönlendirmesi ile ülkemizdeki Bilim Kurulunun bilgilendirmelerine ve hükümetin yönergelerine güvenmiyor yani inanmıyorum.

Bu bir ulusal güvenlik sorunudur. Siz yetkilileri de Allah’ın huzurunda şahitliğimi doğru yapmak adına uyarıyorum. ( Nisa suresi 135. ayete bakın lütfen) Yalancı şahitlik yapamam. Lütfen siz de yapmayın.

Siz de bilgi sahibi olmadan yukarıdan gelen ve Dünya Sağlık Örgütünün yani otoritenin yönlendirmelerine koşulsuz itaat ediyorsunuz. Burada birçok insana zarar verilecektir. İşlenen insanlık suçunda katkınız olmasın lütfen araştırın.

Bana düşen sizi uyarmak. ( Fatır Suresi 37. ayete bakınız)

Gerçekleri merak edenler peşine düşer ve insanlık suçuna ortak olmaz.

Ben, ailem ve ekibimden hiç kimse aşı yaptırmayacaktır. Bunu bize zorlama hakkınız yoktur. Covid Aşısını yaptırmayacağız.

Tüm sağlık çalışanları, polis ve askerin aşılanması ulusal güvenlik açığıdır. Bu bir ulusal güvenlik sorunudur. Ülkesini seven ve insanlarımızı seven her vatandaş gibi sizlerin de konu hakkında araştırma yapmadan adım atıyor olmanız sizi hem bu dünyada hem de ahirette sorumlu tutacaktır.( İsra Suresi 36. ayet bakın lütfen)

Yüce Allah bize akıl vermiş. Bu akletme yeteneğini kullanmalıyız. Başkalarının akletme yeteneği ile bize hükmetmelerine izin verirsek onların kölesi oluruz. Ben yüce Allah’ın kölesiyim yani kuluyum ( Zümer Suresi 29. ayete bakınız)

Yüce Allah’tan başkasına kulluk etmem.. Karanlık güçlere değil sadece Aydınlığa hizmet ederim.

Kula minnet eylemem. İblisin tarif ettiği yola minnet eylemem. Rızkımı veren Allah’tır. Kula Minnet eylemem. Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem.

Bize Allah yeter. ( Ali İmran Suresi 173. ayet)

Aklımızı kullanmaz isek olacaklar bellidir. Üzerimize pislikler yağar. ( Yunus Suresi 100. ayete bakınız)

İlk pislik maske idi, ikinci pislik HES kodları oldu ve üçüncü pislik aşı olacak. Bunu kabul etmiyorum. Güvenliğimizi kaybedeceğiz korkusu ile özgürlüğümüzü elimizden alacaklar.

Aşı zorlaması olmasa bile ileride HES koduna işleneceği için şimdi HES kodu olmayan ulaşıma katılamayacağı için yakında HES kodu yani aşısı olmayanlar marketlere giremeyecek. Sağlık hizmetlerinden yararlanamayacaklar. İnsanları aşı yaptırmaya dolaylı yoldan zorlayacaklar. Artık uyanmanız gerekiyor. Lütfen uyanın.

İleride aşısı olmayan hekim ve yardımcı personele de “aşınız yoksa hasta tedavi edemezsiniz” diyecekler ve bizi mesleğimizden ve ekmeğimizden edecekler.

Şeytan insanı fakirlikle / aç kalmakla korkutur. ( Bakara Süresi 268. ayete bakınız)

Yüce Allah ise yeryüzünde yaşayan her canlının rızkı Allah’a aittir diyor. ( Hud Suresi 6. ayete bakınız)

Siz kime inanacaksınız/ güveneceksiniz. Ben seçimimi yaptım.

Tüm övgü Allah’adır. ( Elhamdülillah) Ben yüce Tanrı’ya güveniyorum yani inanıyorum.

Bizi korkutuyorlar. Sırf medyadan, haberler ve “sözde” bilim kurulunun bilgileri ve otoriteden gelen her gün eklenen korku haberleri ile korktuğu için ve maske taktığı için kronik rahatsızlıkları olan sevgili hastamız bir hanfendi teyzemiz hastanede öldü.

Önce İnsanlara zorla maske taktırarak kaliteli oksijenden mahrum bıraktılar. İnsanlarda nefes alma ve verme sorunu yaşandı.

Ardından oksijen yetersizliği yaşayan hastalara covid tedavi protokolü ( ilaçlar günde 16 adet ) uygulandı. İlacı alan hastalarımız daha kötüye gittiler ve hastaneye kaldırıldılar ve şanssız olanlara orada daha güçlü ilaçlar verildi ve orada öldü(rül)ler. Şanslı olanlar ise ileride kullanılan ağır ilaçlar yüzünden yaşayacakları tıbbi hasarlar ile hastaneden evlerine yollandılar.

Ben insanların bu şekilde hastalandırıldığını ve ilaçlar ile öldü(rül)ğüne inanıyorum. Bu işte bilinçli ya da bilinçsiz parmağı olan herkes bana göre suçludur.

Bilinçsizleri, bu yazımla uyarıyorum çünkü araştırmadılar. Otoriteye körü körüne itaat ettiler. Bilinçlilere şimdilik yapacak bir şeyimiz yok ve ileride adalet kendilerini yargılayacaktır.

Hekim ya da tüm sağlık çalışanları bu tedavi protokolüne itiraz edenler müstesna üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmedi. Tüm dünyada sağlık çalışanları yavaş yavaş uyanmaya başladılar. İnşallah bizde de olur bu uyanma ve ardından halkımız uyanır. Merak edenler Youtube üzerinden araştırma yaparsanız aşının zararları ve covid salgını yalanını ve büyük operasyonun ne olduğuna ulaşacaklardır. Tek haber kaynağı olan televizyonlardan uzak durun lütfen.

Bu yetmezmiş gibi sokağa çıkma yasakları ile bizi evlere hapsettiler. Bizi temiz havadan ve güneşten mahrum bıraktılar. Ailelerimiz ile bağımızı kestiler. Evinde çocukları olmayan yaşlı insanları korkuları ile baş başa bıraktılar. Bu adil değil ve bunun bir bedeli olacaktır.

İnsan ne ekerse onu biçer. Bu yapılanlar insanlık suçudur. Allah izin verirse bu dunyada ve ahirette cezalandırılacaklar. İyilik eken iyilik, kötülük eden kötülük biçer.

Tarihe geçmesi adına ve şahitliğimi doğru yapmak adına size bu e-postayı iletiyorum. ( Araf Suresi 163.,164, 165 ve 166.. ayetlerine bakınız)

Biz ekip olarak Covid aşısına karşıyız ve kendi bedenimizin bütünlüğüne zarar verecek olan bu aşı ve aşıları yaptırmayacağız.

Tüm övgüm bilmediklerimizi bize öğreten yüce Allah’adır.( Elhamdülillah)

Selam ile…

Mahmut Demirkan, DDS, MS

Diş Hekimi ve İşletme Yönetimi Uzmanı

www.mahmutdemirkan.com

https://www.facebook.com/mahmut.demirkan.129

https://www.youtube.com/channel/UCp3KaOJ0X72zodqFJEWzULw