İtalya’nın Sağlık Bakanı Prof. Walter Ricciardi:

“Ülkemizde ölüm vakalarının kodlanmasında oldukça bonkör davranılmakta olup, hastanede hayatını kaybedip de kendisinde koronavirüs saptanmış herkes korona virüsten ölmüş kabul edilmektedir.”

“Ölüm raporları Milli Sağlık Enstitüsü’nce yeniden değerlendirildiğinde aralarından yalnızca %12’sinin doğrudan korona virüse bağlı ölümler olduğu, ölenlerin yüzde 88’inin ise asgaride 1, çoğunluğunun ise 2 yahut 3 eşlikçi hastalığa sahip kimseler olduğu tespit edilmiştir.”

İtalya’nın, kendi itiraflarıyla %700 kadar şişirilmiş ölüm rakamlarıdır bütün bu akılalmaz, mantıkla bağdaşmaz, distopik karar ve uygulamaların, “#evdekal’ışımızın, sosyal mesafeciliğimizin fişeğini ateşleyen.

ABD’den bir doktor ve aynı zamanda eyalet senatörü ise (Dr. Scott Jensen), CDC’nin doktorlara dayattığı uygulamalarla ilgili açıklamalarda bulunuyor. İzlerken hep “acaba Türkiye’de işler nasıl yürüyor” diye düşünmeden edemiyoruz, ya siz?

Yavaş yavaş itiraf edilmeye başlandığı üzere, başta İtalya olmak üzere, ölümlerin yüksek seyrettiği ABD’de de hastaların İLK İŞ olarak solunum cihazına bağlanmasının sebeplerinden biri, hastanın etrafa virüs saçmasını ve hastane personelinin / doktorların hasta düşmesini önlemek.

Karantina gerekçesiyle aile bireyleri ile dahi kontakları kesilen hastaların invazif, gerekliliği tartışılır ilaç ve tıbbi cihazlarla yürütülen tedavilerinde yanlış adım atılmışsa dahi, kimsenin bunu bilmesi, görmesi, sorgulaması mümkün değil.

Videosunu izleyeceğiniz ABD’li doktorun bir diğer açıklaması ise, “Amerikan işi” sağlık krizinde gerçekte neler olup bittiğine dair fikir veriyor bizlere.

Şöyle ki, COVID teshisi ile yatırılan hasta başına hastaneler sigortadan 13.000 dolar toplu ödeme; o hasta solunum cihazına bağlanırsa da 39.000 dolar alıyor.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Son haberler

COVID aşıları mRNA-LNP mi? Grafen oksit-LNP mi?

Aşıların içinde grafen oksit ve nanometaller olduğunu bağımsız araştırmacılar sayesinde başından beri biliyoruz, etkilerini de az çok kestiriyorduk. İçerikte adjuvan olarak PEG (polietilen glikol) ve aşı platformu olarak lipid nanopartiküller (LNP ) kullanıldığı ise...

Virolog – İmmünolog: SARS-CoV2 diye bir Virüs Yok

Viroloji ve immünoloji doktoralı, Hint asıllı akademisyen Poorniam Wagh, teknoloji, medya, çokuluslu şirketler ve dünya istihbarat birimlerinin yardımıyla dünya popülasyonunun başına örülmüş gelmiş geçmiş en kapsamlı ve koordinasyonu yüksek komploda kral çıplak...

Corona Sürecindeki Hikayelerine Talibiz

Bizimle konu hakkındaki her türlü duygu, düşünce ve yorumunu paylaşarak bu platforma sen de katkı sağlayabilirsin.

Bize Katıl

Yabancı dilden Türkçe’ye çeviri konusunda destek olmak ya da kendi alanın çerçevesinde paylaşımlarımıza katkı sağlamak istersen, bize yazabilirsin.

Bizi takip et

Güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misin?