Ukrayna uyanıyor!

Koronavirüsün altın çağında, kısıtlamalar, karantinalar, dünya çapında 5G kullanımı ve zorunlu aşılamanın getirilmesi gibi uygulamalara tüm dünya direniş göstermeye başlıyor.

Ukrayna da bu olaylara direniyor. Tıpkı kelebeğe dönüşmeye çalışan küçük hücrelerin, tırtıl hücrelerine karşı yorulmadan savaşması gibi, giderek daha fazla insan yeni bir çağın geldiğini fark ediyor ve savaşıyor. – çabalarımızın birleşme zamanı, kötülüğe karşı zafer zamanı. Yeni bir dünyanın şafağı çok uzun sürmeyecek. Zira hakikatin aydınlığı gün geçtikçe daha çok ortaya çıkıyor.

Ukrayna’da birkaç ay süren kısıtlamalara, zorunlu aşılara, okulların online sisteme geçmesine, 5G’ye ve zorunlu ilaçlara karşı yüzlerce gösteri düzenlendi.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Son haberler

Maske Cezasına İtiraz Dilekçesi

Aşağıdaki dilekçe örneği ve bilimsel kanıtları bilgisayarınıza indirip gerekli yerleri doldurarak, maske cezasına itiraz edebilirsiniz. Bilimsel kanıtları içeren maske dosyası ise içerisinde, maske ve maske kullanımıyla ilgili bilimsel yayın ve kanıtlar...

Virüs İzolasyonuna Dair Bildiri

Virüs İzolasyonuna Dair Bildiri (VİB) Izolasyon: Ayırma, ayrı tutma; etrafındakilerden soyutlanıp bir başına kalma; başka şey veya insanlardan ayrı bulunma; tecrit. – Oxford English Dictionary SARS-CoV-2 virüsünün bugüne kadar izole edilip edilmediği yahut saf...

Corona Sürecindeki Hikayelerine Talibiz

Bizimle konu hakkındaki her türlü duygu, düşünce ve yorumunu paylaşarak bu platforma sen de katkı sağlayabilirsin.

Bize Katıl

Yabancı dilden Türkçe’ye çeviri konusunda destek olmak ya da kendi alanın çerçevesinde paylaşımlarımıza katkı sağlamak istersen, bize yazabilirsin.

Bizi takip et

Güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misin?