Ukrayna uyanıyor!

Koronavirüsün altın çağında, kısıtlamalar, karantinalar, dünya çapında 5G kullanımı ve zorunlu aşılamanın getirilmesi gibi uygulamalara tüm dünya direniş göstermeye başlıyor.

Ukrayna da bu olaylara direniyor. Tıpkı kelebeğe dönüşmeye çalışan küçük hücrelerin, tırtıl hücrelerine karşı yorulmadan savaşması gibi, giderek daha fazla insan yeni bir çağın geldiğini fark ediyor ve savaşıyor. – çabalarımızın birleşme zamanı, kötülüğe karşı zafer zamanı. Yeni bir dünyanın şafağı çok uzun sürmeyecek. Zira hakikatin aydınlığı gün geçtikçe daha çok ortaya çıkıyor.

Ukrayna’da birkaç ay süren kısıtlamalara, zorunlu aşılara, okulların online sisteme geçmesine, 5G’ye ve zorunlu ilaçlara karşı yüzlerce gösteri düzenlendi.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Son haberler

COVID aşıları mRNA-LNP mi? Grafen oksit-LNP mi?

Aşıların içinde grafen oksit ve nanometaller olduğunu bağımsız araştırmacılar sayesinde başından beri biliyoruz, etkilerini de az çok kestiriyorduk. İçerikte adjuvan olarak PEG (polietilen glikol) ve aşı platformu olarak lipid nanopartiküller (LNP ) kullanıldığı ise...

Virolog – İmmünolog: SARS-CoV2 diye bir Virüs Yok

Viroloji ve immünoloji doktoralı, Hint asıllı akademisyen Poorniam Wagh, teknoloji, medya, çokuluslu şirketler ve dünya istihbarat birimlerinin yardımıyla dünya popülasyonunun başına örülmüş gelmiş geçmiş en kapsamlı ve koordinasyonu yüksek komploda kral çıplak...

Corona Sürecindeki Hikayelerine Talibiz

Bizimle konu hakkındaki her türlü duygu, düşünce ve yorumunu paylaşarak bu platforma sen de katkı sağlayabilirsin.

Bize Katıl

Yabancı dilden Türkçe’ye çeviri konusunda destek olmak ya da kendi alanın çerçevesinde paylaşımlarımıza katkı sağlamak istersen, bize yazabilirsin.

Bizi takip et

Güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misin?