Çocukların Sağlığını Müdafaa Birliği Sunar

Dünyanın bir numaralı aşı yanlılarından koronavirüs aşısının benzersiz ve korkutucu tehlikelerini dinlemek de neyin nesi?

Bilimadamlarının koronavirüse aşı geliştirme teşebbüsü ilk 2002 yılında, Çin’de başgösteren SARS-CoV’dan sonraydı. En çok ümit vaadeden 4 aşı hayvanlara vuruldu. Pek güçlü antikor yanıtı oluşunca, deney baştan başarılı gibi gözüktü. Gelgelelim, hayvanlar daha sonra vahşi koronavirüsle karşılaştıklarında sonuç korkunç oldu.

UYARI: SARS-CoV aşısının insanda kullanımına geçişte ihtiyatlı olunması yerinde olur.

Bağışıklık sistemlerinin verdiği aşırı yüksek tepkiyle tüm bedende enflamasyon, akciğer enfeksiyonları ve ölüm yaşadılar.

Çalışmanın sonuç bölümünden alıntı: “SARS-CoV aşısının insanda kullanımına geçişte ihtiyatlı olunması yerinde olur.”

Araştırmacılar aynı “gelişkin bağışıklık yanıtı”nı bundan 50 yıl sonra RSV aşısının saha deneylerinde de gördüler. Araştırma, 1960’ların RSV aşısının çocukları neden hasta ettiğini buldu. İki çocuk ölmüştü.

Dr. Peter Hotez – Baylor Üniversitesi

“Fazla dillendirilmeyen konulardan biri de koronavirüs aşılarının eşine rastlanmamış güvenlik sorunu potansiyelidir. Solunum sistemi virüslerinden bazılarına yönelik aşıları oluyorsunuz, daha sonra gerçek virüsle karşılaştığınızda çelişkili şekilde, bağışıklık sisteminiz fazla güçlü yanıt veriyor. Meslektaşlarımız ve bizler de, koronavirüs aşıları geliştirmeye başladığımızda gördük ki, kobay hayvanlarda bu bahsettiğimiz bağışıklık sistemi patolojisi görülmeye başlıyor.”

“Dedik ki, “Aman tanrım, problemli olacak bu iş.”

Dr. Paul Offit – Philadelphia Çocuk Hastanesi

“İş koronavirüs aşısı geliştirmeye geldiğinde kimsenin ne yaptığını bilmediğinden endişeli. Tek koronoavirüsü aşısı bile yapılmış değil daha, nasıl yapacağız ki bunu?

mRNA aşısı mı olacak bu, yoksa DNA aşısı mı… Saflaştırılmış protein aşısı mı, vektörlü aşı mı?

Bilen yok?!

Ve tabii FDA’nın regüle etmesi de ŞART bu ürünü, çünkü şimdi ABD’de al desen herkes gözünü KIRPMADAN gider olur bu aşıyı, test edilmemiş DAHİ olsa!

Nötralize edici antikorlar = iyi
Bağlayıcı antikorlar = kötü

“Koronavirüs aşıları ‘BAĞLAYICI ANTİKOR’ yapıyor. Bir nötralize edici antikorlar var bir de bağlayıcı antikorlar. Yaptığınız nötralize edici antikorların (ve bunların sistemde kalma sürelerinin), bağlayıcı antikorlardan kat be kat fazla olmasını sağlamamız lazım. Çünkü bağlayıcı antikorlar TEHLİKELİ olabilir ve ‘Antikora Bağımlı Yükseltgenme’ dediğimiz şeye sebep olabilir.”

-Ah.

“Ve olduğunu gördük de. Dang hastalığı aşısında gördük bunu. Dang aşısı, dang humması ile hiç karşılaşmamış çocuklara uygulandı, ve daha sonra doğal virüsle karşılaştıklarında bu çocuklar daha beter hasta oldu.

“ÇOK daha kötü hastalandılar hem de. 9 yaşın altında olup henüz dang hastalığı geçirmemiş çocuklar aşılandıklarında, aşılanmasalar olacağından daha yüksek oranlarda öldü.

Dr. Anthony Fauci – ABD Milli Sağlık Enstitüleri

Koronavirüs aşısına hayvan deneyi faslını atlatmaya karar veriyor; aşının denendiği insanlar daha sonra doğal virüsle enfeksiyon yaşadığı taktirde doğurabileceği ölümcül sonuçları bilmesine rağmen

Şarkı sözü: “Sahibimmiş gibi yapmana izin vereceğim; senin hayvanın olacağım.”

“Aşının emniyetliliği meselesini Amerikan halkı tam olarak anlasın isterim. “Aşı, hastalığın kendisinden daha kötü hale getiriyor mu sizi?”, konu bu.”

Korunsun diye aşı vurduğunuzda, aynı patojenle gidip enfekte olan ve enfeksiyonun [vurduğunuz aşı yüzünden] DAHA da AĞIR seyrettiği hastalıklar var. Hayvan modellerinde bakılıp anlaşılabilecek bir şey bu, o yüzden aşımızın [insanda] testleri devam ederken bir yandan da hayvanlarda bakılacak bu etkiye ki, hastalığı daha da geliştirmiş olmayalım.

“Yapılabilecek en kötü şey bu olur çünkü: Enfekte olmasın diye birini aşılayıp daha da hasta etmek.

Şarkı Sözü: “Kötü karakterim ben.”

BBC Haberi: “Koronavirüs aşısının insan deneyi için 45 sağlıklı gönüllü bulundu”

Bill Gates – Bill ve Melinda Gates Vakfı

Aynı zamanda Fauci’nin prosedürleri hızlandırılmış aşısına finansal kaynak sağlamakta.

“Açıkça görülüyor ki burada, en riskli grup olduklarından ileri yaştakilerde çalışacak bir aşıya ihtiyaç var. Yaşlılarda çalışması için etkiyi güçlendireceksiniz ama yan etki de olmayacak…”

Not: Çocuk aşıları, ileri yaştaki insanlara etki etmiyor ama daha güçlü aşı yaparsanız da çocuklar için tehlikeli hale geliyor.

“Yani, 10 binde 1 filan gibi bir yan etki oranı olsa, 700 bin kişi zarar görecek demektir bu, çok fazla yani…”

Şarkı Sözü: “Kötü karakterim ben.”

Gates’in yeni korona aşısının insan öldüreceği öyle belli ki, cezadan mutlak muafiyet tanınmadan yabancı ülkelere aşıyı vermeyecek dahi.

4 Şubat’ta Anthony Fauci, Gates’in koronavirüs aşılarına sessiz sedasız Amerika’da tam yasal koruma hakkı verdi.

Şarkı sözü: “Kontrolü ele aldığında hoşuma gidiyor.”

-ABD Federal Sağlık Bakanlığı Ofisi-

“…COVID-19’a karşı alınacak tıbbi önlemlerle ilgili etkinlikler için yasal soruşturmadan muafiyet tanınması…”

“BÜTÜN yaş gruplarında [aşının] güvenliğinin sağlanması gibi DEVASA bir işten bahsediyoruz; gebesi, erkeği, kadını, açı-toku, halihazırda hasta olanı, çok çok zor bir şey bu. O yüzden, “Tamamdır, bu aşıyı alıp tüm dünyaya verelim şimdi”, kararı alınacağı aşamada devletlerin konuya dahli gerekmekte, zira belirli bir riski OLACAK bu işin, o yüzden karara bağlanmadan önce dokunulmazlık hakkı verilmesi gündeme gelecektir.”

Bu riski almaya razı mısınız?

Hareketimize katılın.