Dünya genelinde onbinlerce, hatta belki yüzbinlerce doktor, hemşire ve diğer pek çok sağlık profesyoneli, kontrollerindeki basın aracılığıyla COVID hakkında asılsız ve yanlış bilgiyi yayma azmindeki ülke yönetimlerinin propagandasıyla mücadele için adım atmış durumda.

Tıp camiasının ağırlık kısmı belli ki COVID “pandemisi” ve devletlerin COVID tedbiri olarak sürdürdüğü uygulamaların COVID’in kendisinden daha fazla zarar verici olduğu konusunda hemfikir.

Bu doktorların hemen hepsi şu an, COVID’in her sene kış döneminde görülen sıradan gripten daha ağır olmadığı ve COVID tespiti için kullanımı öngörülen PCR testinin güvenilirlikten yoksun olduğu konusunda yine hemfikir. 

Geriye, belki de insanlığın dünya yüzündeki akıbetini belirleyecek şu sorunun cevabını bulmak kalıyor: Acaba insanların çoğunluğu devlet eliyle seçilmiş ve kurumsal medya tarafından ekranlara mıhlanmış ünvan sahibi ancak hekimlikle alakası bulunmayan bürokratların yalanları yerine, hasta gören ve COVID’in ne olduğunu ne olmadığını çoktan çözmüş gerçek hekimlerin sözlerine kulak verecek mi?  

Bu doktorlar ve tıp profesyonelleri devletlerin idari kademeleri ve ellerindeki kurumsal basın ve bunların da işbirlikçisi Büyük Sosyal Medya Tekeli tarafından sansürlenmekte, itibarları ve sonunda da kariyerleri yok edilmekte.

COVID’in her şeyden önce bir BİLGİ SAVAŞI olduğu unutulmamalı. Bu yüzden insanların, ilaç sanayisinin milyarlarca dolarla besleyerek yayın politikalarını ve program içeriklerini tamamen ele geçirmiş olduğu televizyon, gazete ve radyo kanallarını kapatıp, internet ortamındaki gerçek bilgiyi temizleme operasyonu finish çizgisine ulaşmadan önce konuyu mutlaka bizzat araştırmaları gerekmekte.

‘Hakikati Savunan Doktorlar’ Grubu Hollanda Devletini Dava Ediyor

Hollanda’nın ‘Hakikati Savunan Doktorlar’ grubunun kurucusu Dr. Elke De Klerk, bundan kısa süre önce bir araya geldiği meslekdaşları ile birlikte yaptıkları basın açıklamasında, Hollanda devletini yarattığı olağanüstü zararlardan ötürü, almış oldukları COVID tedbir kararları dolayısıyla dava ettiklerini bildirdi.

Dr. De Klerk şunları söyledi:

Ortada tıbben bir pandemi veya epidemi durumu bulunmadığını ifade etmek isterim. Ayrıca kanaatimizce COVID-19 A listesinden indirilmelidir, zira bunun sıradan bir grip virüsü olduğunu artık biliyoruz.

Değinmek istediğim bir diğer nokta da, Hollanda devletine karşı çok geniş bir grup doktor ve daha da geniş bir grup hemşire ile birlikte (şu an 87 bin hemşire ile irtibatımız bulunmakta), bizler için hazırlanmakta olan aşıyı istemeyen sağlıkçılar olarak dava hazırlığında olduğumuzdur. 

Ortadaki paniğin müsebbibi hatalı pozitif veren PCR testleridir. Bu testlerin %84 ila %94’ü hatalı pozitif vermektedir. Kişide COVID-19 var mı yok mu, bunu gösteren testler değil bunlar.

Hekimlerin bu teste bakmayı bırakması lazım. Gelin hep birlikte kliniğe ve hakikatlere dönelim.

Dr. Elke De Klerk

Şimdi gelin Dr. De Klerk ve meslektaşlarının açıklamalarını Türkçe altyazılı olarak izleyelim.

Dünya Doktorlar Birliği’nin 10 Ekim 2020 tarihinde Berlin’de düzenlenen 2. toplantısında söz alan konuklar:

Oturum Başkanı, Dr. Heiko Schöning

Dr. Elke De Klerk, Hollandalı Aile Hekimi, “Gerçeği Savunan Doktorlar” Derneği Kurucusu

Dr. Mikael Nordfors, İsveçli Tıp Doktoru, Yazar ve Siyasi Reformcu

Prof.Dr. Dolores Cahill, Moleküler Biyoloji ve İmmünoloji Profesörü, İrlanda

İlgili Linkler:

World Doctors Alliance

Heiko Schoening:

Martin Byrne

Dolores Cahill

Mads Palsvig

Filme alan: Oracle Films